آموزش زناشویی عملی با عکس و فیلم : در روابط زناشویی معمولا داشتن رابطه جنسی منظم و رضایت زن و شوهر ازرابطه جنسی ، یکی از مهم ترین ارکان استحکام و شادابی خانواده می باشد.

زن و شوهر باید یاد بگیرند که چگونه و با چه روش هایی می توانند رابطه جنسی خود را از یکنواختی و بی میلی خارج کرده و شادابی و لذت بیش تری از این رابطه بدست آورند.

آموزش زناشویی که در این مطلب قرار داده شده است شامل 54 پوزیشن مختلف رابطه جنسی می باشد که بصورت عکس زناشویی خاص متحرک و فیلم برای زوجین عزیز تهیه شده است. در زیر یک بررسی کوچک درباره عوامل تاثیر گذار در رابطه جنسی زوجین انجام می دهیم و در ادامه می توانید عکس ها را مشاهده نمایید.

آموزش زناشویی عملی

در هنگام برقرای رابطه جنسی حتما به این مواردی که گفته می وشد توجه نمایید ، چرا که به لحاظ روانشناسی می تواند کیفیت و لذت رابطه زناشویی شما را هر چه بیش تر و بهتر نمایید. از جمله عواملی که در رابطه جنسی تاثیر گذار می باشد می توان به 1- شرایط محیطی  2- عشق بازی یا آماده کردن همسر خود قبل از برقراری رابطه اشاره کرد که در زیر توضیح کوتاهی درباره هرکدام بیان می شود که باید دارای چه ویژگی هایی باشند و همچنین در صورت نیاز به مشاوره جنسی می توانید روی لینک کلیک نمایید.:

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید با شماره 9099071375 تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره. پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

1- تاثیر شرایط محیلی در رابطه جنسی

محیطی که در آن اقدام به رابطه زناشویی می کنید باید دارای ویژگی های خاصی باشد که بتواند به لحاظ روانی بیش ترین آرامش را به شما و همسرتان بدهد که این شرایط عبارتند از:

  1. در این محیط شما و همسرتان احساس امنیت و آرامش داشته باشید. برای مثال در محیطی نباشید که ذهنتان درگیر این باشدکه کسی صدای ما را بشنود و یا کسی بتواند ما را ببیند. که در این صورت حداکثر تمرکز را بر روی رابطه جنسی نخواهید داشت و این می تواند کیفیت و لذت را کاهش دهد.
  2. استفاده از رنگ های روشن در اتاق. معمولا رنگ های روشن و گرم می توانند سبب افزایش تحریک پذیری گردند برای همین بیش تر اوقات به زوجین توصیه می شود حتما در اتاق خواب از رنگ های گرم و روشن استفاده نمایند.
  3. بوی خوب محیط. : بوی خوب می تواند سبب آرامش و افزایش اعتماد بنفس در هر دو زوج گرددکه می تواند بسیار مفید باشد.

عشق بازی یا آماده کردن همسر قبل از رابطه زناشویی

آماده کردن شریک زندگی تان برای برقراری رابطه جنسی می تواند بر میزان رضایت و افزایش رضایت جنسی وی تاثیر بگذارد. عشق بازی در خانم ها می تواند سبب کاهش درد و افزایش لذت در هنگام رابطه گردد و سبب افزایش مدت رابطه در مردها گردد و همچنین عطش زوجین را برای رابطه های بعدی شعله ور نگه می دارد. پس شدیدا به زوجین در جلسات آموزش زناشویی که از عشق بازی به هیچ وقت غافل نشوید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره زناشویی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

پوزیشن های زناشویی با عکس

در زیر 54 پوزیشن زناشویی با تصاویر گرافیکی قرار داده شده است.  امیدواریم این آموزش زناشویی عملی بتواند برای شما مفید باشد.

پوزیشن شماره 1

پوزیشن سکسی

پوزیشن سکسی شماره 3

پوزیشن سکسی ایستاده

آموزش زناشویی عملی شماره 5

پوزیشن سگی

پوزیشن جنسی شماره 7

پوزیش زناشویی روی میز

پوزیشن سکس شماره 9

آموزش زناشویی عملی

پوزیشن سکس شماره 11

بهترین پوزیش های زناشویی

پوزیشن شماره 13

زناشویی آموزش

پوزیشن زناشویی شماره 15

عکس های زناشویی

عکس زناشویی خاص شماره 17

شماره 19

شماره 21

شماره 23

شماره 25

شماره 27

شماره 29

شماره 31

شماره 33

شماره 35

شماره 37

شماره 39

شماره 41

شماره 43

شماره 45

شماره 47

شماره 49

شماره 51

شماره 53

پوزیشن زناشویی شماره 2

پوزیشن سکسی سگی

آموزش زناشویی شماره 4

پوزیشن زناشویی صندلی

پوزیشن شماره 6

پوزیشن سکسی پاها روی شانه

پوزیشن زناشویی شماره 8

پوزیشن سکسی برعکس

پوزیشن شماره 10

عکس زناشویی خاص

پوزیشن شماره 12

بهترین پوزیشن های سکس

پوزیشن جنسی شماره 14

آموزش زناشویی

عکس زناشویی خاص شماره 16

عکس و فیلم زناشویی خاص

عکس زناشویی خاص شماره 18

شماره 20

شماره 22

شماره 24

شماره 26

شماره 28

شماره 30

شماره 32

شماره 34

شماره 36

شماره 38

شماره 40

شماره 42

شماره 44

شماره 46

شماره 48

شماره 50

شماره 52

شماره 54

پرسش و پاسخ

03 جولای 2021
همتی

سلام خسته نباشید وقت بخیر.
دوستم که تازه عروسه حدوده یک ماه نیمه که ازدواج کرده ولی هنوز نتونسته حس زنانگی رو تجربه کنه از مشاوران شما راهنمایی میخواستم، که چکار کنه و چه شرایطی رو فراهم کنه هم خودش و هم شوهرش تا بتونه بدون ترس جلو بره.

03 جولای 2021
مشورت خانه

این مسئله ی واژینیسم است. واژینیسم اختلال کنش جنسی در خانم ها است . در واقع یک کج کاری جنسی در بانوان است. یک فرایند جسمی ، روحی و روانی باعث ترس و درد در خانم می شود و این باعث می شود که خانم نتواند با همسرش ارتباط برقرار بکند و دوشیزه می ماند . چون آقایان ما از این مسائل آگاهی ندارند دلسرد می شوند و حتی ممکن است که به فکر جدایی هم بیفتند .این یک مشکل است ولی بحران نیست . آقا فکر می کند که همسرش سرد مزاج است ولی الزاما این طور نیست . اختلال انزجار جنسی با واژینیسم فرق می کند. ممکن است که خانم گرم مزاج باشد ولی مبتلا به اختلال واژینیسم باشد. کسانی که در دوران عقد هستند دقت کنند که شتابزده عمل نکنند و از زور و قلدری استفاده نکنند.
این ممکن است که مشکل جسمی باشد یا بخاطر التهاب داخلی یا خارجی باشد یا ممکن است در دوران کودکی مادر او را زیادی ترسانده است که با بدن خودش بازی نکند و وقتی این دختر ازدواج می کند در مقابل همسرش مقاومت نشان می دهد . ممکن است بخاطر اضطراب و استرس باشد. ممکن است که آقا برخورد خوبی نداشته است و اضطراب را ایجاد کرده است. حتما با یک روانپزشک در ارتباط باشد.

06 اکتبر 2021
مینا

سلام واقعا ممنونم هم من هم شوهرم هر دو کاملا لذت بردیم اما در پوزیشن شماره 39 شوهرم یکم دردش گرفت و گریه کرد 🙁 اما بعدش شوهرم خواست تا هر روز این کار ها رو انجام بدیم به غیر از پوزیشن شماره ی 39 🙂

03 نوامبر 2021
امیر

چه حسی داره؟

14 نوامبر 2021
مینا

میگفت یکم دردش اومده نمیدونم چیکار کنم میترسم براش مشکلی پیش اومده باشه

14 نوامبر 2021
محسن

امیر جان اگر اولین بارت هست شاید یکم درد داشته باشی اما اگر یکی قبلش 1 لیوان اب بخوری خیلی بهتره و دردت نمیگیره حس خوبی هم هست دوست داری کل امرت حمون جوری بمونی

14 دسامبر 2021
الاهه

سلام درد داره ؟؟؟؟
من یکم میترسم

04 ژانویه 2022
مهدیه

ون و شوهرم امتحان کردیم واقعا حس خیلی خوبی بود عالی بود خیلی ممنون

11 ژانویه 2022
سوفیا

بهترین حس دنیاس دنیاسهر کی تجربه نکرده بکنه عالیه

من ازدواج نکردم دوست پسر ک دارم 😊☺

16 فوریه 2022
اسرا

من فکر میکنم درد داره